Wyposażenie biura

Biurostrefa.info – wyposażenie i wystrój biura

Kosz na śmieci

Pomieszczenia w których jest czysto i panuje porządek z pewnością zapewniają większy komfort. Zarówno do wypoczynku jak i do pracy. Przyrządem, który dba o to aby zwiększyć ład w biurze jest kosz na śmieci. Dobre kosze na śmieci to takie, które są proste w użyciu i praktyczne. Warto również zadbać o to aby komponowały się one z designem pokoju. Poniżej przedstawione zostają kosze na śmieci, które dzięki swojej uniwersalności spełniają powyższe wymagania i doskonale nadają się do umieszczenia w każdym biurze.

Kosz na śmieci Slide Bin Deluxe 45l

Kosz na śmieci Brabantia to przyrząd doskonale sprawdzający się zarówno w biurze, jak i w domu. Kosz jest niezwykle estetyczny i pojemny. Pojemność kosza na śmieci Slide nin Deluxe to 45 l. Wysokiej jakości kosz został wykonany ze stali nierdzewnej FPP, ze stali polerowanej i tworzywa sztucznego. Gwarancja na kosz sięga 10 lat.

Kosz na śmieci pedałowy 10 litrów

Pedałowy, prostokątny kosz Brabantia został wykonany z metalowej stali nierdzewnej. Kosz na śmieci posiada system FPP, dzięki któremu nie ostają się odciski palców. Dzięki swojemu kształtowi kosz doskonale nadaje się do umieszczenia w kątach zarówno w biurze, kuchni, jak i w łazience. Kosz na śmieci jest niezwykle praktycznym i przydatnym narzędziem, a dodatkowo można zaoszczędzić dzięki niemu sporo miejsca w pomieszczeniu.

Be Sociable, Share!

Categorised as: Zaopatrzenie biuraLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *