Wyposażenie biura

Biurostrefa.info – wyposażenie i wystrój biura

Magnesy do tablicy

Z pozoru nie istotne, w praktyce bardzo przydatne. Z pozoru nie zwracają na siebie, w praktyce mogą stanowić o tym jak nas postrzegają. W praktyce mają być użyteczne. Magnesy do tablicy, bo o nich mowa to przyrządy, którym poniżej poświęcimy trochę uwagi.

3 magnesy Leichtbau

Zestaw magnesów do tablicy swoim wyglądem przypominający obrączki. Zestaw pasuje nie tylko do tablic magnetycznych, ale i do wieszaków na ubrania.

Magnesy do tablic Cult

Magnesy cult, marki Zack to 6, przypominających pastylki magnesów wykonanych ze stali nierdzewnej. Choć brzmi niewinnie, pastylki pewnie przytrzymują przedmioty na tablicy magnetycznej.

Magnesy Girotondo

Zestaw magnesików do tablicy składa się z pary figurek – chłopca i dziewczynki. Magnesy wykonane z polerowanej stali nierdzewnej dodają uroku i humoru do biura.

Magnesy do tablic Handy

Zestaw 5 różnokolorowych magnesów do tablic w kształcie rączek to zabawny, ale jednocześnie bardzo praktyczny dodatek, który pomaga utrzymać porządek w notatkach umieszczonych na tablicy magnetycznej w biurze. Komplet bardzo dobrze pasuje również do tablic magnetycznych dla dzieci.

Be Sociable, Share!

Categorised as: Zaopatrzenie biuraLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *