Wyposażenie biura

Biurostrefa.info – wyposażenie i wystrój biura

Organizer biurkowy

organizer biurkowy
Organizacja pracy w biurze jest niezwykle istotna. Jeśli chcemy aby efekty naszej pracy były optymalne to dobrze stworzyć ku temu warunki. Wystrój i urządzenie biura ma duże znaczenie. To jakimi akcesoriami biurowymi się otaczamy ma wpływ na całokształt naszej pracy.

Produktów, które poprawiają organizację w biurze jest wiele, np. zegar ścienny , podstawka pod telefon, stojak na długopisy, tablic ścienna itp. Jednym z takich przyborów jest organizer biurkowy Skyline marki Umbra. Produkt Skyline nie dość, że jest niezwykle praktyczny to jeszcze dzięki swojemu nieszablonowemu wyglądowi przypomina, że ciężka praca może stanowić niejako wrota do wielkiego świata. Prezentowany na zamieszczonym obrazku organizer biurowy został zainspirowany wieżowcami w centrum wielkich miast. Skupisko wieżowców otoczone jest niższymi zabudowaniami.

Projektant Rob Southcott zadbał o to aby stworzony przez siebie wyrób był jednocześnie praktycznym narzędziem biurowym umożliwiającym umieszczenie w nimi długopisów czy pełnienie funkcji podstawki pod telefon i jednocześnie pełnił rolę istnej dekoracji, która wprowadza globalny charakter do biura.

Nieszablonowy gadżet pasuje praktycznie do wystroju każdego biura, a także salonu czy innego pomieszczenia gdzie na ogół zostawiamy swój telefon czy długopisy.

Organizer biurkowy Skyline to propozycja dla osób myślących wielkimi kategoriami i jako użyteczny prezent gadżet. :)

Be Sociable, Share!

Categorised as: Zaopatrzenie biuraLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *