Wyposażenie biura

Biurostrefa.info – wyposażenie i wystrój biura

Półka na telefon i ładowarkę

Czy zdarzyło Ci się zgubić telefon lub ładowarkę w swoim własnym biurze lub mieszkaniu, podczas gdy je znalazłeś okazało się, że były tak właściwie pod ręką?

Jeśli tak to posiadając półkę na telefon i ładowarkę Movo będziesz pozbędziesz się tego problemu + zyskasz nowy cenny i atrakcyjny przedmiot do swojego miejsca pracy.

Pomysłowo zrobiona półka marki Blomus jest specjalnie wieszana na ładowarce włączonej do kontaktu. Pomaga to zorganizować miejsce na telefon podczas ładowania. Półka posiada u spodu specjalne haczyki, które pozwalają zwinąć kabel. Dzięki temu rozwiązaniu zyskujemy dodatkową powierzchnię oraz zabezpieczenie. Telefon z całą pewnością nie spadnie z półki.

Półka na telefon i ładowarkę Movo to doskonały przedmiot, który można również wręczyć jako prezent.

Inną ciekawą półką na telefon jest czarna tytanowa półka marki Menu. Projekt Aureliena Barmby jest niezwykle elegancki i klasowy. Swoim wyglądem przypomina nowoczesne krzesło. Produkt pasuje do większości ładowarek i telefonów komórkowych zapewniając im optymalne i w pełni bezpieczne warunki podczas ładowania.

Półka wykonana ze stali nierdzewnej pokrytej tytanem i gumy syntetycznej stanowi również ciekawy i nowoczesny element dekoracji biura. Doskonale sprawdza się jako prezent dla osób ceniących sobie wysoką jakość i nietuzinkowe, oryginalne przedmioty.

Be Sociable, Share!

Categorised as: Zaopatrzenie biuraLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *