Wyposażenie biura

Biurostrefa.info – wyposażenie i wystrój biura

Porządek na biurku

Jak w prosty sposób utrzymać porządek na naszym biurku

Utrzymanie należytego porządku na biurku to zmora każdego pracownika. Spinacze biurowe, długopisy, pinezki, najróżniejsze karteczki i wizytówki, jakby kierowane jakąś wewnętrzną tajemniczą siłą, mają zadziwiającą skłonność do wymykania się spod kontroli. Niemożność znalezienia nożyczek czy ważnego numeru telefonu potrafi wyprowadzić każdego z równowagi. Czy można coś na to poradzić? Jak przywołać nasze biurowe akcesoria do porządku? Oczywiście – za pomocą biurkowych organizerów!

Nasze biurko to nasza wizytówka. Nie tylko świadczy o naszej organizacji pracy, ale także solidności, a nawet – poczuciu estetyki. Dlatego bałagan na biurku jest w dwójnasób niepożądany – utrudnia nam pracę i wystawia o nas złe świadectwo. Nowoczesne organizery potrafią rozwiązać ten problem. Nie tylko wprowadzą do naszego biura porządek, ale także, dzięki designerskim formom, mogą wpłynąć na jego wygląd. Każdy klient z pewnością doceni dobrą jakość i kształt naszym biurowych akcesoriów. A więc – do dzieła! Przyjrzyjmy się, co oferują nam w tej kwestii najlepsi producenci.

Możemy wybierać spośród organizerów o najróżniejszych funkcjach. Bardzo praktyczny jest organizer Fidato marki Zack. Posiada on pojemnik na karteczki, miejsce do umieszczenia długopisu oraz przegródkę na telefon – możemy więc mieć pod ręką podstawowe narzędzia pracy. Wykonany z eleganckiej chromowanej stali nierdzewnej, już na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie solidnego i szlachetnego.

Nieco bardziej ekstrawagancki jest organizer Scup marki Alessi. Przybrał on formę mini-stolika z wklęsłym blatem, gdzie umieścić możemy drobne biurowe akcesoria, jak np. spinacze biurowe, gumki, przybory do pisania czy klucze. Organizer ten przyciąga wzrok swoim wyrafinowanym, opływowym kształtem – z pewnością będzie się pozytywnie wyróżniał na naszym biurku.

Bardzo przydatne w biurze są także stojaki na długopisy. Wiele z nich, jak np. Desk Gimp marki Black+Blum, wyposażonych jest w dodatkowe przegródki na drobne przedmioty, jak pinezki czy monety. Stojak Desk Gimp posiada także specjalny magnes, który utrzymuje w porządku biurowe spinacze.

Niezastąpione w każdym biurze są także półeczki – organizery na dokumenty. Dzięki nim można wygodnie posegregować druki, a dzięki temu uniknąć godzinnych poszukiwań potrzebnego akurat papieru. Intrygująco na naszym biurku prezentować się będzie szuflada na dokumenty Parq marki Alessi, o łagodnych, nowoczesnych kształtach. Z pojedynczych elementów możemy złożyć „wieżę” o odpowiadającej nam wielkości.

Nasze biuro, wyposażone w praktyczne i piękne organizery stanie się z pewnością naszą doskonałą wizytówką, a nam zapewni nieoceniony komfort i wygodę pracy.

Be Sociable, Share!

Categorised as: Zaopatrzenie biuraLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *