Wyposażenie biura

Biurostrefa.info – wyposażenie i wystrój biura

Szyldy

Przydatnymi przedmiotami w miejscu pracy, oprócz organizerów, tabli czy zegarów ściennych z pewnością są szyldy. Zwłaszcza, kiedy mamy do czynienia z pomieszczeniami biurowymi, w których znajduje się sporo pokojów i w których często pojawiają się nowe osoby.

Szyldy z jasno przedstawionymi symbolami ułatwiają przekaz. Poniżej przedstawiam listę wybranych szyldów wykonanych przez markowych producentów, które doskonale pasują do nowoczesnych biur.

Szyld “Zakaz palenia”

Jeśli w naszym biurze, bądź jednym z pomieszczen w nim znajdujących się chcemy wyznaczyć ‘zakaz palenia’ to szyld kwadratowy marki blomus z pewnością w skuteczny sposób przedstawi naszą intencję. Szyld posiada warstwę samoprzylepną, która pozwala na pewny, natychmiastowy montaż. Prosty, ale jednocześnie nowoczesny szyld wykonany ze stali nierdzewnej ma wymiary 10 x 10 cm.

Szyld “Zakaz używania telefonów”

Szyld podobnie jak wcześniej omówiony został wykonany ze stali nierdzewnej oraz posiada warstwę samoprzylepną. Dobry szyld marki Blomus symbolizujący “Zakaz używania telefonów” jest okrągły, a jego średnica ma 8 cm.

Szyldy do WC

Szyldy do WC prezentujące postacie kobiety lub mężczyzny ułatwiają wybór drzwi do odpowiednich dla obu płci toalet. Dobre szyldy zamieszczane nad drzwiami wejściowymi do ubikacji dostępne są zarówno w wersjach okrągłych, jak i w wersjach kwadratowych.

Szyld Leichtbau duży

Duży szyld marki xxd został zaprojektowany z myślą o biurach i instytucjach. W przeciwienstwie do wcześniej przedstawionych szyldów, na jego betonowej powierzchni można umieścić dowolną treść wydrukowaną na kartce.

Szyld można wykorzystać również jako nietypowy, humorystyczny prezent dla biurowego kolegi.

Be Sociable, Share!

Categorised as: Zaopatrzenie biuraLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *