Wyposażenie biura

Biurostrefa.info – wyposażenie i wystrój biura

Tablice magnetyczne

tablica magnetyczna
Tablice magnetyczne to elementy wystroju biura, które niewątpliwie pomagają w organizacji pracy. Dzięki tablicą magnetycznym możemy umieścić na ścianie ważne notatki lub inne elementy, które pomogą nam w pracy lub zmotywują do działania (np. jeśli przyczepimy do tablicy zdjęcie bliskich nam osób).

Doskonałym przykładem tablicy, która przyda się praktycznie w każdym, zwłaszcza ascetycznym biurze jest tablica magnetyczna Leichtbau marki xxd. Tablica wykonana z betonu wzmacnianego włóknem szklanym zawiera w sobie 5 silnych magnesów. Szara powierzchnia tablicy o wymiarach 90 x 40 cm zamieści może pomieścić na sobie wiele notatek i zdjęć.

Akcesoria biurowe takie jak omawiana tablica Leichtbau stanowią jednocześnie praktyczny element wystroju biura, jak i jego dekoracje (mimo faktu, że jest ona wykonana w surowym, ascetycznym stylu).

W przypadku, że chcemy aby tablica magnetyczna w naszym biurze zawierała w sobie nieco kolorytu możemy pokusić się o zaopatrzenie w tablicę Memo marki Magis. Wykonana również w prostym stylu tablica zawiera w sobie kolorowe magnesy przypominające swoim wyglądem zwierzęta świnkę, psa oraz krzesło, krzyżyk i strzałkę. Omawiane elementy dodadzą trochę kolorytu do naszej tablicy i sprawią, że jej wizerunek będzie nieco bardziej pogodny.

Warto zwrócić uwagę, że omawiane tablice mają być przede wszystkim efektywne i praktyczne. Zarówno w przypadku tablicy magnesowej Memo, jak i Leichtbau te aspekty zostały spełnione.

Be Sociable, Share!

Categorised as: Zaopatrzenie biuraLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *