Wyposażenie biura

Biurostrefa.info – wyposażenie i wystrój biura

Teczka A4 i inne akcesoria Stelton

Profesjonalne podejście do swoich obowiązków, zarówno zawodowych, jak i osobistych w dużej mierze składa się na sukces. Dotyczy to zarówno jakości naszych czynów, jak i sprzętu / akcesoriów, którymi się posługujemy.

Korzystając z wysokiej jakości przyborów jesteśmy postrzegani jako osoby z klasą, jako osoby konkretne.

Przykładem akcesoriów biurowych, które warto mieć w swoim posiadaniu są te z serii i:cons marki Stelton. Teczka A4, etui na paszport, etui na karty kredytowe, papierośnica, pojemnik na leki, etui na identyfikator, portfel oraz przywieszki na bagaż stworzone przez Stelton to akcesoria, związane z życiem zawodowym, które można zawsze mieć przy sobie.

Wysokiej jakości wyroby wykonane przeważnie ze skóry i stali nierdzewnej są niezwykle estetyczne i doskonale prezentują się podczas wszelkiego rodzaju spotkan biznesowych. Są również świetnym pomysłem na prezent.

Jednym z omawianych akcesoriów jest teczka A4. Czarna, skórzana teczka charakteryzuje się jasną nicią ozdobną przeszytą wzdłuż krawędzi oraz stylowym zamknięciem ze stali nierdzewnej. Dzięki teczce możemy wygodnie przenosić ważne dokumenty.

Projekt Troelsa Seidenfadena to bardzo szykowna propozycja, która doskonale nadaje się na prezent biznesowy, jak również upominek dla wszystkich tych, którzy cenią sobie eleganckie, najlepszej jakości przedmioty.

Inne akcesoria z serii i:cons są bardzo podobne do teczki i doskonale prezentują się w jej towarzystwie.

Polecane przez Profesjonalistów, dla Profesjonalistów.

Be Sociable, Share!

Categorised as: Zaopatrzenie biuraLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *