Wyposażenie biura

Biurostrefa.info – wyposażenie i wystrój biura

Zegar ścienny do biura

“Czas to pieniądz” – niezależnie od tego czy zgadzamy się z tym powiedzeniem, czy nie z pewnością jest w nim dużo prawdy. Mając więcej czasu, lub potrafiąc odpowiednio zarządzać sobą w czasie możemy zyskać.

Jeśli pracujemy w firmie, która działa globalnie bardzo często kontaktujemy się z kontrahentami z całego świata. Ze Stanów Zjednoczonych, z Hiszpanii, z Egiptu, z Rosji, z Chin czy z Australii. W każdym z wyżej wymienionych krajów obowiązuje inna strefa czasowa. Przykładowo podczas gdy w Japonii większość obywateli przebywa w swoich pracach czy w szkołach, u nas w Polsce panuje noc. Dzięki znajomości stref czasowych u naszych kontrahentów możemy w szybki sposób zorientować się czy aby nasz telefon do nich jest wykonywany w odpowiedniej porze. Aby ułatwić sobie to zadanie firma nextime stworzyła bardzo nowoczesny, mający na swojej tablicy 25 cyfrowych wyświetlaczy, które wskazują godzinę w różnych miejscach globu. Jako że tablica zegara ściennego World Time Digit przedstawia mapę świata nasza orientacja w nim jest dziecinnie prosta.

Zegar ścienny przedstawiający tak wiele godzin na jednej tablicy (wyświetla również aktualną datę) jest idealnym rozwiązaniem dla biur o nowoczesnym, światowym podejściu. Korzystając z zegara ściennego mamy pewność, że kontakt z zagranicznymi firmami będzie wykonywany zawsze o odpowiedniej porze dnia.

Zegar ścienny o nowoczesnej formie, konstrukcji i właściwościach to zegar World Time Digit.

Be Sociable, Share!

Categorised as: Zaopatrzenie biuraLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *